ZASTOUPENÍ THOMAS INTERNATIONAL PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU

O nás

Vytváříme příležitosti pro váš úspěch

Věříme v uvolnění potenciálu každého jednotlivce, týmu a organizace tím, že lépe porozumíme lidskému chování, nadání a osobnosti. Naše platforma pro hodnocení talentů pomáhá organizacím všech typů po celém světě transformovat jejich výkonnost prostřednictvím chytřejších rozhodnutí lidí. Jako jediní kombinujeme technologii, psychologii a data, abychom převedli rozmanité charakteristiky lidí do snadno srozumitelných hodnocení, která vám pomohou při náboru, retenci a rozvoji vašich zaměstnanců.
Zeptáte-li se našich klientů, kde vidí hodnotu naší vzájemné spolupráce, dozvíte se, že:
  • Šetříme čas strávený pohovorováním neperspektivních kandidátů.
  • Předcházíme finančním ztrátám způsobeným lidmi na pozicích, které jim nesedí.
  • Šetříme čas, který by trávili získáváním informací o schopnostech a dovednostech uchazečů nebo zaměstnanců.
  • Zbavíme vás investic, vyhozených z okna za školení, koučování a rozvoj, tam, kde to vůbec není potřeba nebo to je neefektivní.
  • Šetříme nejen čas, ale i nemalé finanční prostředky (hodina manažera i personalisty má svoji cenu).
  • Odbouráme náklady způsobené fluktuací vašich zaměstnanců (inzerce, odměny agenturám…).
S Thomasem už nikdy nebudete mít nervy z absence kvalitních lidí na klíčových pozicích, či z konfliktů a špatné komunikace na pracovišti. A navíc – investice do hodnocení je minimální oproti mzdě, zaplacené člověku, který nebude podávat očekávaný výkon.

Mezi naše klienty dlouhodobě patří

Spojujeme lidi již více

než 29 let

30

Kdo stojí za Thomas International v Česku a na Slovensku?

Mgr. Soňa Nedomová

Mgr. Soňa Nedomová

Jednatelka

Mgr. Soňa Nedomová má více než 26 let praxe a zkušeností v rozvoji jednotlivců a týmů. Ve společnosti Thomas International CZ začínala před 26 lety jako obchodník, konzultant a následně lektor, v České republice tedy pod touto značkou působí od samého začátku. Měla tak možnost, seznamovat přední české instituce a společnosti s Thomas produkty a službami a sledovat jejich vzrůstající oblibu.
Po 13 letech odešla na „volnou nohu“ a působila v pozici Interim HR a lektor v různých firmách a organizacích, kde ovšem stále pracovala s hodnoceními Thomas International. V roce 2018 přišla příležitost převzít obchodní zastoupení společnosti Thomas International CZ pro Českou a Slovenskou republiku, a tak neváhala a vrátila se coby majitelka.

Kdo je tu pro vás?

Veronika Golichová (LinkedIn)

Věra Marešová (LinkedIn)

Aranka Medková Pekárková (LinkedIn)

Jiří Souček (LinkedIn)

Kristýna Vobořilová (LinkedIn)