ZASTOUPENÍ THOMAS INTERNATIONAL PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU

O nás

Vytváříme příležitosti pro váš úspěch

Věříme v uvolnění potenciálu každého jednotlivce, týmu a organizace tím, že lépe porozumíme lidskému chování, nadání a osobnosti. Naše platforma pro hodnocení talentů pomáhá organizacím všech typů po celém světě transformovat jejich výkonnost prostřednictvím chytřejších rozhodnutí lidí. Jako jediní kombinujeme technologii, psychologii a data, abychom převedli rozmanité charakteristiky lidí do snadno srozumitelných hodnocení, která vám pomohou při náboru, retenci a rozvoji vašich zaměstnanců.
Zeptáte-li se našich klientů, kde vidí hodnotu naší vzájemné spolupráce, dozvíte se, že:
  • Šetříme čas strávený pohovorováním neperspektivních kandidátů.
  • Předcházíme finančním ztrátám způsobeným lidmi na pozicích, které jim nesedí.
  • Šetříme čas, který by trávili získáváním informací o schopnostech a dovednostech uchazečů nebo zaměstnanců.
  • Zbavíme vás investic, vyhozených z okna za školení, koučování a rozvoj, tam, kde to vůbec není potřeba nebo to je neefektivní.
  • Šetříme nejen čas, ale i nemalé finanční prostředky (hodina manažera i personalisty má svoji cenu).
  • Odbouráme náklady způsobené fluktuací vašich zaměstnanců (inzerce, odměny agenturám…).
S Thomasem už nikdy nebudete mít nervy z absence kvalitních lidí na klíčových pozicích, či z konfliktů a špatné komunikace na pracovišti. A navíc – investice do hodnocení je minimální oproti mzdě, zaplacené člověku, který nebude podávat očekávaný výkon.

Mezi naše klienty dlouhodobě patří

Spojujeme lidi

již 30 let

30

Kdo stojí za Thomas International v Česku a na Slovensku?

Mgr. Soňa Nedomová

Mgr. Soňa Nedomová

Jednatelka

Mgr. Soňa Nedomová má více než 26 let praxe a zkušeností v rozvoji jednotlivců a týmů. Ve společnosti Thomas International CZ začínala před 26 lety jako obchodník, konzultant a následně lektor, v České republice tedy pod touto značkou působí od samého začátku. Měla tak možnost, seznamovat přední české instituce a společnosti s Thomas produkty a službami a sledovat jejich vzrůstající oblibu.
Po 13 letech odešla na „volnou nohu“ a působila v pozici Interim HR a lektor v různých firmách a organizacích, kde ovšem stále pracovala s hodnoceními Thomas International. V roce 2018 přišla příležitost převzít obchodní zastoupení společnosti Thomas International CZ pro Českou a Slovenskou republiku, a tak neváhala a vrátila se coby majitelka.

Kdo je tu pro vás?

Veronika Golichová

Věra Marešová

Aranka Medková Pekárková

Lenka Součková