Rozvojové aktivity

Rady a tipy

Naše školení a workshopy vám pomohou vychovávat vaše lidi k rozvoji vysoce výkonné, motivované a angažované firemní kultury.

Našim cílem je posílit a rozvíjet potenciál tak, aby se lidé mohli sebevědomě a kompetentně vypořádat se všemi druhy výzev, kterým čelí.

rozvojove_aktivity_thomas_international_cz

Certifikační semináře

pro nové uživatele

rozvojove_aktivity_thomas_international_cz

Sebepoznání a rozvoj

pro jednotlivce i týmy

rozvojove_aktivity_thomas_international_cz

Specifika řízení

práce na dálku

rozvojove_aktivity_thomas_international_cz

Thomas Global Akademie

Cyklus rozvojových aktivit zaměřených na podporu sebedůvěry a kompetencí vašich lidí a rozvoj oblastí, které potřebují vaši lidé i týmy pro úspěch, angažovanost a pohodu.

Rozvojové aktivity jsou cílené, vycházejí a pracují s výsledky našich hodnocení. Nejoblíbenějšími kurzy je stále zůstávají Komunikační dovednosti se zaměřením na modifikaci chování, Asertivita, Řešení konfliktních situací a Inteligentní prodej.

Kontakty:

Mgr. Soňa Nedomová

Thomas International CZ

GSM: +420 602 750 396

nedomova@thomasint.cz

STYLY UČENÍ, KTERÉ VÁM VYHOVUJÍ

rozvojove_aktivity_thomas_international_cz

Možnost připojení se do Virtuální učebny:

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete se připojit k jedné z našich virtuálních učeben. Modulární výuka je navržena tak, aby vyhovovala všem stylům učení a typům chování. Zákazníci si tento způsob velmi rychle oblíbili.

Kombinovaná forma výuky:

Část výuky zvládnete online formou webináře. Následně za Vámi přijede náš konzultant a společně si zodpovíte na všechny otázky, vypracujete si případové studie, nacvičíte praktické dovednosti se systémem Thomas HUB. Na závěr absolvujete test a získáte certifikát s mezinárodní platností.

Prezenční výuka in house nebo v naší školící místnosti Praha/Brno/Ostrava:

Chápeme, že může být zapotřebí školení na místě. Naše interní školení vyhovuje potřebám klienta, budete spolupracovat s jedním z našich školících expertů na identifikaci nejvhodnější formy a obsahu workshopu.

Školení hodnocená jako „vynikající“

Víme, jak důležitý je styl tréninku pro vaši celkovou zkušenost. S ohledem na tuto skutečnost naši vysoce kvalifikovaní lektoři neučí podle šablon a doufají, že to bude fungovat. Posuzují schopnost učení skupiny a styly chování a vhodně přizpůsobují styl tréninku. To platí jak pro interní workshopy, tak pro naše stále populárnější kurzy vysílané z naší virtuální učebny.